| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am 2 telefoane un Samsung si un Microsoft(care l-am luat pentru sunet tare) si nu stiu de ce cand dau sa bag castile acum nu se aude bine se aude aiurea cu intreruperi. M-am gandit ca s-a stricat pentru ca el canta fqra casti dar cu casti nu. Deci ce pot sa fac sa mearga sa ascult muzica la el prin casti un sfat va rog (care spune sa merg la reparatoe cu el stie cineva cam cat m-ar costa) sau alta solurie?

2 răspunsuri:
| Rampo a răspuns:

Salut!
Si eu am mobil Microsoft, am avut probleme cu un anumit tip de casti. Incearca sa schimbi castile. Posibil sa nu faca contact daca ai o carcasa care acopera telefonul. Scoate carcasa si vezi dca face contact sau nu.
Daca nu merge asa, incearca cu casti bluetooth.
Succes!

| Aannonimm a răspuns (pentru Rampo):

Am incercat mai multe tipuri de casti si nu mi-a mers, am incercat chiar sa il conectez la boxa si degeaba si nu prea imi plac castile cu bluetooth dar mersi oricum