| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Am achizitionat un router D-Link dir 501 si un adaptor tp-link TL-WN723N
Am configurat routerul am instalat softul de la adaptor dar internetul face talente in sensul ca se conecteaza se deconecteaza si tot asa nu pot intra pe mess sau skype
Care poate fi problema?

1 răspuns:
| GreenEagl3 a răspuns:

Salut! Daca stau sa ma gandesc, poate fi ori de la adaptor ori de la router... Poate un contact e imperfect. In orice caz incearca o recomfigurare si o reinstalare de drivere. happy Sper ca te-am ajutat.