| Mariuka23 a întrebat:

Am ales sa imi cumpar tableta Prestigio 5101, cu android 4.2 Jelly Bean, si as vrea sa stiu, daca o sa imi mearga sa descarc de pe Google Play aplicatiile Subway Surfers, Temple Run, Angry Gran Run, My talking Tom si Elf Yourself. Daca le caut pe telefonul meu Samsung Galaxy Gio S5660 pe Google Play, nu le gasesc. Si pe telefonul acesta am android 2.3.3. Oare o sa mearga pe tableta, avand in vedere ca aceasta are android 4.2? Oare jocurile nu imi apar pe telefon la google play, deoarece versiunea acestuia de android 2.3.3 Gingerbread nu este buna, si compatibila cu ele?

3 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Jocul o sa iti mearga super, stai linistit.
E chiar perfect sa il iei de pe google play.

| gmbod1 a răspuns:

Normal ca nu le gasesti ca astea is 3.4+ iti merg pe tableta toate jocurile pana si fifa 14 daca vrei sa til bagi bft!

| Mariuka23 explică:

Multumesc foarte mult pentru raspunsuri!