| AcelasiMereu a întrebat:

Am Android pe telefon si vreau Windows Phone. Aveti vreun fisier de descarcat/site care mi-l poate instala? Multumesc!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi schimba sistemul de operare : NU poţi instala Microsoft Windows Phone pe un telefon cu Android!

Toate cele bune!

| Otto2014 a răspuns:

Salut,nu se poate.
Au radacini diferite,aceste sisteme de operare,si nu e asa usor,instalezi ceva,si gata, pe android.
In schimb pe google play poti cauta windows phone launcher, o sa fie ca la windows phone, android, dar interfata e de windows phone.

Răspuns utilizator avertizat