| xkiler007 a întrebat:

Am asa o intrebare am un domeniu care l-am atasat in wordpress am facut cont la google adsense am primit aprobarea imi apar anunturile pe site dar cum pot face ca cind cineva da click pe ceva in situl meu sa se auto deschida reclamele singure ma ajutati cineva va rog?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca nu merge cu fraiereli din astea la adsense. Iti baneaza contul imediat

| K0sti a răspuns:

laughing Tu in 3 zile ai ramas fara cont, joaca-te cu focul!
Alt cont nu mai vezi pe site-ul ala in viata ta! Esti aerian total, ti-am spus sa citesti TOS-ul Adsense...