| Florian80 a întrebat:

Buna TPU,
Am avut un cont pe ebay si cand vreau sa ma loghez in el nu mai pot pentru ca nu mai am nr de tel pe care ei imi trimit codul de activare.
Intrebarea mea e daca stiti vreo modalitate de a lua contact cu cei de la ebay pentru a le spune ca nu mai am acel tel.
P.s. formularul lor de contact este inutil, am incercat si nu merge.
Acum vreo 10 ani am mai avut probleme cu ei si aveau un nr de tel -pe care evident acum vad ca nu il mai au.

Răspuns Câştigător
| AlexandruSebastiano a răspuns:

Da trebuie sa o trimiți un mail la contacte pe site-ul eBay și spui ca ai pierdut telefonul și după care îți verifica adresa de email un buletin dacă e cazul și îți resetează cu noul tău număr dar trebuie sa aștepți între 24-48 de ore ca sa fii luat în evidentă

| Florian80 explică (pentru AlexandruSebastiano):

Nu merge...imi tot da eroare dupa ce accesez contactul cu ei.

| AlexandruSebastiano a răspuns (pentru Florian80):

Nu știu atunci pentru ca prima data trebuie sa te loghezi și după Primești contactul eu acum am văzut