| CezaraElenaMitrea8593 a întrebat:

Am cea mai ciudata problema cu contul de Facebook! De 5 zile ma chinui sa primesc pe sms codul acela din 6 cifre ca sa ma loghez. Am tot cautat pe internet solutii, majoritatea ziceau sa trimit poza cu buletinul, zis si facut, am facut poza, m-am hotarat sa le-o trimit si ce sa vezi dupa ce apas SEND, imi zice ca "aceasta optiune este valabila doar pentru conturile dezactivate, contul dumneavoastra nu este dezactivat"!
Ei bine, aceasta faza pica! Cand dau sa trimita codul imi zice ca "Momentan nu poti primi un alt cod de securitate. Limitam numarul de solicitari de coduri intr-un anumit interval de timp bla bla si incearca mai tarziu"
Eu acum ce sa fac? Nu primesc codul prin sms de 5 zile! Va rog, vreau o solutie buna, sfat, multumesc frumos!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da reset la parola! Vei primi un e-mail de confirmare si o schimbi.Dar nr. de telefon sigur l-ai introdus corect?

| Elelei a răspuns:

Numarul de telefon este bun? Poate este trimis in alta parte.

| CezaraElenaMitrea8593 explică (pentru Elelei):

Da e corect! Codul l-am primit de multe ori pe telefon, doar că a acum a ajuns la limită!

| floreadan a răspuns:

Poti incerca sa dai un reset la parola. Daca ai incercat asta a functionat?

| CezaraElenaMitrea8593 explică (pentru floreadan):

Daaaaaaa, am schimbat parola de vreo 20 de ori si cand ma conectez functioneaza perfect, nu e problema cu parola, problema e cu codul ala crying

| andaaaaaa a răspuns:

Ai încercat să dai reset la parolă prin e-mail?