| kMirke a întrebat:

Am comandat de pe site-ul celor de la altex si la statusul comenzii imi scrie CONFIRMAT INTREGAL! Pana acum nu am primit niciun mail sau un telefon de la ei. Ma suna ei, ce se intampla?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai comandat azi, asteapta ca vei fi sunat in 24-48 de ore in functie de cat este de aglomerat.
Procesarea comenzilor se va face in ordinea inregistrarii lor in sistem, intervalul maxim de timp necesar procesarii unei comenzi fiind intre 24 - 48 ore. Dupa procesarea comenzii vei fi contactat telefonic sau prin e-mail pentru a stabili detaliile de livrare.