| Lucian_Olteanu_2003 a întrebat:

Am comandat internet digi 1000 fiberlink dar eu stau la tara si pe contract scrie Fiberlink Gigabit popular este acelasi lucru?
In legatura cu router-ul am inteles ca primesc router-ul Kaon.Este bun? Pot sa le cer ceva mai bun contra cost la abonament?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Da,este acelasi lucru, pentru zona rurala cei de la DIGI asa au denumite pachetele - popular.

Daca nu ai optat si pentru router o sa primesti doar GPON-ul care pe partea de wi-fi sta foarte prost, daca vrei wi-fi mai bun fie poti opta pentru routerul lor Kaon care costa 5 lei pe luna fie iti cumperi tu un router gigabit.