| bitu20332 a întrebat:

Buna TPU am comandat si eu o carte dupa elefant.ro si am complatat toate casutele cu adresa etc si am dat click pe finalizeaza comanda si am primit un mail cu confirmarea comenziidar nu mi-a zis ca ar trebui sa dau click pe vreun link ca sa confirm comanda sau ceva. acum cand intru pe contul meu dupa elefant si dau la comenzile mele imi zice la starea comenzii procesata. ce inseamna asta ca o sa imi primesc prin posta cartea adica nu mai tb sa fac nimic, comanda a fost inregistrata si va fi finalizata?

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Da,acum astepti sa iti vina coletul. Daca a fost procesata, va ajunge cat de curand la tine.

| bitu20332 explică (pentru babyalexa):

Multumesc frumos

| babyalexa a răspuns (pentru bitu20332):

Cu multa placere.

| bitu20332 explică (pentru babyalexa):

Ai idee in cam cate zile il primesc prin posta l-am comandat luni seara la 20 si ceva

| babyalexa a răspuns (pentru bitu20332):

Daca este trimis prin posta dureaza intre 2 si 14 zile. Daca este prin curier vine in 24-72 ore.

| bitu20332 explică (pentru babyalexa):

Ok thanks again

| bitu20332 explică (pentru bitu20332):

Inca nu am primit nimic este ceva ce pot face?
am trim un mail celor de la elefant.ro si nu au raspuns