| Louuder98 a întrebat:

Buna TPU happy
Am cont de instagram,si intru de pe tableta de obicei, dar cand am dat azi sa ma loghez (de pe facebook), mi-a aparut ca nu am cont, si ca trebuie sa imi fac.
Stie cineva ce s-a intamplat? straight face
Funda pentru cel mai bun raspuns happy

4 răspunsuri:
| iulain13 a răspuns:

Poate, si sper sa nu aiba legatura cu instagram. Eu vb cu o fata pe net de 1 luna si cred ca o plac si aseara cand sa ii scriu ceva dintr-o data, nu am voie sa am conversatie cu aceasta persoana...Block nu nivi un motiv sa-mi dea si asa ca am intrat de pe contul lui fremiu de fb si am cautat-o la search si nu mai apare, si am intrat si de pe contul unui prieten si tot asa. Ca si cum brusc i-a disparut contul de facebook. Ma poate ajuta cineva si pe mine?

| iulain13 a răspuns (pentru iulain13):

LOL, acum mi-am amintit ca zicea si ea ca are cont pe instagram... Sper sa fie o eroare ceva, si sa fi patit si ea la fel...

| Louuder98 explică (pentru iulain13):

Sigur i s-a blocat contul de facebook,poate sa il recupereze prin sms, dar la mine facebook-ul nu are nici o problema, nu pot sa ma loghez pe instagram, contul e existenta, dar nu imi da voie sa ma loghez.

| Zamfir_Karina_2001 a răspuns:

Si eu am aceeiasi problema, ai rezolvat?