| kopotoru a întrebat:

am cumparat o sursa noua mai moderna ca precedenta, dar imi sacadeaza rau filmele indiferent de player... oare de ce?

3 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Nu tine de sursa ce filme vezi pe calculator poate nu ai instalat bine driverele sau componentele tale sunt prea vechi sa mai mearga cum trebuie!

| anonimg a răspuns (pentru iwefgOficiall):

De asemenea o calitate prea mare a unui film/videoclip nu poate fi suportata decât de componente speciale (îndeosebi placă video și procesor). Deci trebuie un pc DDR4 cu piese care să suporte redarea calității fișierelor.

| Adriann007 a răspuns:

Ao procesorul prea slab, ori micsorezi calitatea filmului ori cumperi un procesor mai bun, daca suporta celelalte componente bineinteles (placa video, memorie, etc)