| Niculita_Andreea_1998 a întrebat:

Am cumpărat recent un sistem Watson 5.1, l-am instalat, la telefon funcționează perfect, dar nu funcționează la laptop. Laptop-ul este marca Lenovo B50-80. Mă poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Umblă la setarile laptopului, instaleaza i driverele de sunet ca altfel nu o sa ai sunet.

| Zaygon a răspuns:

Driverele de la placa de sunet le-ai pus?

| sergiu_9343 a răspuns:

Salut! Iesirea audio este combo, iti trebuie ceva de genul http://anuntulz.ro/......obay_1365.

| Niculita_Andreea_1998 explică (pentru sergiu_9343):

Hei :-) " Page not found " Poti sa imi mai dai o data link-ul te rog frumos big grin. Multumesc anticipat