| Alexandros_Styleanellis_1984 a întrebat:

Buna TPU.Am cumparat un smartwatch e-boda 310 din carrefour dar cand am ajuns acasa m-am uitat in el si am vazut nu are Facebook, wathapp etc.
Apoi m-am uitat pe yt la umboxing-uri de smartwatch e-boda 310 si oamenii care faceau umboxing-ul la smartwatch aveau Facebook, wathapp etc.
Eu de ce nu am aceste aplicatii?

1 răspuns:
| MoonWolf a răspuns:

Deoarece...un smartwatch ca e-boda 310, nu avea technologia necesara pentru a rula Facebook/whatsapp.
El e facut pentru a vedea notificarile, si pe langa asta poti sa suni sau sa trimiti mesaje fara un telefon conectat daca ai un sim si un sd card.