| moneda a întrebat:

Buna TPU am dat block pe facebook la un prieten cum il pot recupera? fundabig grin

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../settings/

uite aici :) ii dai REMOVE si gata.
Daca nu merge link-ul dai la setari de confidentialitate si vezi jos de tot ca ai
Persoane şi aplicaţii blocate. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| PяInCєSs a răspuns (pentru moneda):

REMOVE sau DEBLOCHEAZA eu de unde sa stiu in ce limba ai? nu iti apare respectivu acolo? iar langa nu ai optiunea de a il sterge din manager block?

| mrBean008 a răspuns:

Simplu,ii spui sa te ierte

| MeeJenn a răspuns:

In dreapta sus langa home si pagina ta ai o sageata. Dai clik acolo si apoi dai clik la privaty settings apoi te duci jos la Blocked People and Apps si dai clik din nou in dreapta la Manage Blocking. Apoi iti apar acolo persoanele pe care le-ai blocat si ii dai unblok in dreptul persoanei pe care vrei sa o deblochezi. Sper sa te fi ajutat!

| Ciuciulina34 a răspuns:

Ff simplu dar nu prea stiu cum sa iti explic pentru ca eu am tot umblat si am nimerit acolo la lista prietenilor la care i-am dat block deci tot umbla si umbla si tot asa...