| Misssy a întrebat:

Buna TPU.Am dat o comanda dupa originale.ro si imi spune ca,Comanda nu a fost trimisa inca. Daca cineva a comandat dupa acest site imi poate spune ce are, se poate sa nu mai aiba in stoc produsul?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ro_Originale_1984 a răspuns:

Buna, status-ul "comanda nu a fost inca trimisa" inseamna ca, comanda, dvs. nu a fost inca prelucrata. In momentul in care se prelucreaza se schimba status-ul comenzii. Daca un produs nu este pe stoc sunteti contactat pe e-mail sau telefonic.