| Valentin_Valentin_1905 a întrebat:

Am de cam o luna o baterie externa, iar acum, daca o bag la incarcat, se incarca cam 30 secunde si dupa imi arata ca e full incarcata. In timpul asta daca-mi bag telefonul la incarcat in baterie, merge, se incarca. Dar daca scot bateria de la incarcat arata ca s-a descarcat si nu mai merge, ce-i pot face? Mentionez ca nu o pot trimite la garantie deoarece este luata din SUA. FUNDA!

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

S-a stricat. Nu ai ce sa ii mai faci. Se mai intampla.

| octav005 a răspuns:

Incearaca sa faci de mai multe ori asta. asa am cumparat si eu o baterie externa. se incarca foarte repede si cand bagam telef in ea nu incarca nici macar un telef si se descarca.
M-i-a facut de vreo 3 ori asta, acum si-a revenit se incarca in vreo 2 ore si incarca un telef de doua ori.
posibil ca sa formatat.