| MephisFm a întrebat:

Am de un an o tableta ASUS si a mers foarte bine pana acum. In urma cu cateva zile, am deschis o pagina de internet si tableta s-a blocat. Am inchis si am redeschis tableta dar in loc sa-mi apara ecranul ca de obicei s-a facut albastru inchis. Adica atunci cand e inchisa ecranul e negru, si cand o deschid e la fel doar ca albastru inchis.

Amuzant e ca inca imi suna alarma de dimineata pe tableta straight face.Nu pot sa-i dau restart deoarece trebuie sa apas un buton de pe ecran care acum nu-l mai vad straight face

Stiti de ce s-a intamplat asta? Si ce pot face?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Intra la setări și da-i sa revină la setările din fabrica, adică resetare. Ar trebui sa își revină.