| Emrys07 a întrebat:

am deschis un fisier.exe in notepad si acum toate fisierele.exe se deschid in notepad,imi puteti spune cum sa fac sa se deschid din nou in.exe, dau funda!

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru simplu fapt ca ai un virus. Acel exe a fost un virus!

| MCG a răspuns:

Mai e o solutie...Click dreapta pe fisier, Proprieties si alegi cu ce se deschida si apoi Ok ...se v-a aplica la toate fisierele din sistem!

| Emrys07 explică (pentru MCG):

Imi arata la toate fisierele ca sunt.exe dar cand le deschid imi intra notepad

| gabriela15 a răspuns:

Cand vrei sa deschizi fisiesur dai click dreapta, open with si iti alegi programul cuv care vrei a le deschizi

| Emrys07 explică (pentru gabriela15):

Nu merge

| gabriela15 a răspuns (pentru Emrys07):

Nasoala situatie

| Emrys07 explică:

Windows 7 ultimate 32bit

| DjGeoX91 a răspuns:

Pai na ii schimbi terminatia din.txt o pui in.exe si ai rezolvat problema

| Emrys07 explică (pentru DjGeoX91):

Numi apare cu terminatie

| DjGeoX91 a răspuns:

Aici nu este vorba de nici un virsu, incearca sa faci in felul urmato Control Panel => Folder options => view => si debifeaza casuta Hide extensions for know file type apoi dai apply... dupa o sa incerci sa dai sa redenumesti si schimbi terminatia din.txt o pui in.exe happy

| Smecheru123 a răspuns:

Cand vrei sa deschizi fisiesur dai click dreapta, open with si iti alegi programul cuv care vrei a le deschizi. FUNDA?

| Mada_Madalin_1994 a răspuns:

Trebuie sa faci restore windos si sa dai pe fisier da' tine minte o sa ti dea un timp dai timpu' cand ai downloadat ultimu' program se va repara dar ultimu' program se va sterge. mult succes. big grin

| Băă_Mares_1998 a răspuns:

Asa e si la mine! Nu merge nici macar Propries! Urat de tott!

| Băă_Mares_1998 a răspuns:

Ba merge daa...