| anonim_4396 a întrebat:

Buna TpU. Am descoperit o problema la calculatorul meu. Cand il pornesc trec in jur de 3-4 min si se blocheaza tot si nu revine decat daca dau restart. Am facut multe scanari si nu am niciun virus. Va rog daca va pricepeti in domeniul IT dati-mi o sugestie.

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Praf pe cooler-re! Pasta termoconductoare de pe procesor uscata!
Verifica temperaturile din PC.

| alexconnor96 a răspuns:

Daca spui ca isi revine s-ar putea sa nu fie problema de hardware ci de software.
Iti recomand sa iti instalezi CCleaner si TuneUp 2014 de la AVG.