| LigiMe99 a întrebat:

Am facut o prostie... Am Samsung Star 3 si, la setari, securitate, e o optiune sa iti parolezi anumite fisiere din telefon. Aceea nu este parola ca si pinul. Nu o mai stiu... Ce fac?

4 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Trebuie sa-i dai reset sau sa schimbi sistemul de opererare alt telefonului

| LigiMe99 explică (pentru alin334):

Cum fac asta?

| alin334 a răspuns (pentru LigiMe99):

Reset din fabrica, ar trebui sa se afle udneva pe la setari telefon, daca nu emrge asa du-te la un service nu le ia mai mult de 10 min sa-ti dea reset dar nu-s cat cer thinking

| andrei19695 a răspuns:

Incearca sa rstezi sistemul