| lucy9762 a întrebat:

am facut un site pe unet si am intrat undeva si am inchis site-ul pentru a-l termina si acum nu mai stiu unde sa intru ca sa poata intra toata lumea nu doar eu. daca vreau sa intru pe site imi scrie lucrari de mentenanta si trebuie sa pun nume si parola. cine stie sa raspunda si ii ofer funda

Răspuns Câştigător
| Nutsu94 a răspuns:

Depinde ce fel de site ai facut poate sa fie cu host fiind contruite cu phpbb majoritatea, poate sa fie un simplu site facut la cei de la forumgratuit.Da mai multe explicatii te rog.