| Stephaniee a întrebat:

am fost blocata de facebook acum 5 zile si nu mai pot trimite mesaje imi spune ca sunt blocata pentru un timp si nici like-uri nu mai pot da sau comm-uri... stiti cumva cat va tine pedeapsa asta? Dau funda, multumesc!

2 răspunsuri:
| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Bună! Şi eu am avut această "pedeapsă", durează destul de mult, dacă încerci să dai în continuare comm-uri, like-uri, etc, ţi se va lungi pedeapsa. Durează 30 de zile. Succes, sper că te-am ajutat!