| Injagre a întrebat:

Am fost la un service GSM cu telefonul și am aflat că necesită o resoftare. Întrebarea mea este dacă există o posibilitate prin care îmi pot recupera datele de pe telefon. Cei de la service au spus că nu se poate deoarece se restartează continuu. Cunoaște cineva o metodă prin care îmi pot recupera datele de pe telefon cât timp este închis? Sau poate cunoașteți o metodă alternativă prin care îmi pot încărca telefonul și ulterior să pot să îi fac un reboot sau altceva.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si nu crezi ca cei de la servis stiu mai bine decat noi? Daca ei au zis ca nu mai poti salva datele din telefon atunci asa este cum zic ei, ca ei stiu meserie sunt specialisti.Incearca cu un hard disk extern dar nu stiu daca merge, sau pe stik.

Răspuns utilizator avertizat