| Muppet a întrebat:

Am și eu o problema. Nu pot sa le deschid pozele cu nici un programsad Au extensia. jpg și am încercat să le deschid cu mai multe programe dar îmi apare "Can't read file header". Asta se întâmpla doar cu anumite poze. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

Inseamna ca poza nu exista e doar iconita fara informatie, ori nu s a downloadat toata mai probabil si o stergitongue

5 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Scanează PC-ul cu malwarebytes antimalware.
http://www.filehippo.com/download_malwarebytes_anti_malware/
Șterge tot ce găsește.
După, dacă mai ai aceeași problemă postează din nou întrebarea.

| Alle_3893 a răspuns:

Pai dai click dreapta si dai Open With si alegi Windows picture And Fax View

| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns (pentru Alle_3893):

Asta m-a ajutat pe mine mersi! laughing)

| RobertLuci a răspuns:

Asta inseamna ca este o comanda rapida si fara fisierul original nu merge

| goldask2 a răspuns:

Incearca sa le deschizi cu paint, daca nu va marge inseamna ca pozele nu sunt bune.