| HeLLoKiittyGirl a întrebat:

Am imprimanta Canon Pixma MP270 si am o intrebare. Pot sa printez ceva pe foaie A3? Am luat de pe net niste postere cu The Vampire Diaries si vreau sa le trag la imprimanta (sa le fac postere) si sa le lipesc la mine in camera. Dar sunt prea mici daca le fac pe foi A4. Posterele de obicei sunt mai mari (A3). Am foi A3, dar nu stiu cum sa printez posterele pe ele, pentru ca nu incap in imprimanta (in imprimanta incap doar foi A4)

Funditaa si sculzati categoria dar am nevoie urgent de raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Pai daca in imprimanta nu incap decat foi A4, inseamna ca nu poti sa le printezi direct pe A3. Dar poti sa imparti imaginea pe calculator in 4, si apoi scoti fiecare bucata pe cate o foaie A4, si la urma le lipestwinking. Eu am facut asa cu un poster cu Ghost Rider 2, si mi-a iesit fain, dar dupa ce am vazut filmul, l-am aruncatlaughing.