| asfhss a întrebat:

Am incercat sa imi bag un volan pentru Need for Speed si cand il bag in locul pentru USB imi zice " USB Device Not Recongized". Ce ar trebui sa fac? Cine stie FUNDA!

3 răspunsuri:
| Sh0kw0W a răspuns:

Nu ai bagat unde trebuie usb-ul.

| andreifybra a răspuns:

Poți intra aici pe linkul ăsta este un tutorial , îți va arata  pas cu pas cum sa faci .Dacă înțelegi engleza este  foarte usor de rezolvat această problema.

http://www.youtube.com/watch?v=wBUwKruc6lc

| pinkSprinkels a răspuns:

Hello happy pai ori gaura usb din baza calculatorului e stricata ori capatul cablului usb (cel care il bagi in calculator) este stricat.