| Dr0gul3tz a întrebat:

Am incercat sa instalez twrp pe tableta mea. Ideea e ca nu cred ca am facut-o cum trebuie. Cand incerc sa intru in recovery mode imi ramane blocat pe logo cu semnul mirării sus. Am iesit prin intrarea in odin mode apoi restart. Am incercat sa ii dau factory reset din interiorul androidului si acum nu se mai deschide. Ramane la fel în acel logo cu semnul mirării in colt. Nici prin odin nu merge. Ce e de facut sa fac sa mearga din nou recovery mode si androidul? Nu ma intereseaza niciun Root. Am vrut doar sa bag Android 9.1 (ea avand deja 4.4) dar nu am apucat sa fac nimic altceva in afara de twrp. Precizez ca nu ma mai intereseaza sa bag alt Android. Cel original e suficient. Doar sa mearga

1 răspuns:
| YingYang a răspuns:

Nici n-ai specificat ce tabletă e.
Diferă de la model la model, de la producător la producător și a.s.m.d