| christina1370 a întrebat:

Buna TPU
Am instalata aplicatia Whatsapp pe un telefon Nokia C3-01, insa aceasta nu functioneaza decat daca telefonul este conectat la o retea de wireless. Telefonul se poate conecta la 3G, si am internet pe cartela din extraoptiune, insa daca deconectez wifi, aplicatia nu mai merge. Aveti idee ce setari trebuiesc schimbate?
Ps: internetul din pachetele de date functioneaza, pentru ca pot sa caut orice pe google, insa aplicatii ca Whatsapp, Facenook etc merg doar cu wifi conectat.
Btw, facebook-ul mergea acum cateva saptamani, dar am umblat aiurea prin setari si nu mai merge.

1 răspuns:
| NumePlubic a răspuns:

La whatsapp poate sa fie vorba de un bug.