| A1m2a3 a întrebat:

Am intrat pe facebook intr-o zi si nu-mi mergea.Prima oara am crezut ca e din cauza pc-ului.A doua zi cand am intrat ma lasa sa dau share, like, com si multe altele, dar cand dau pe profilul meu, imi spune: " Ne pare rău, această pagină nu este disponibilă
Linkul pe care l-ai accesat nu este valid sau pagina a fost ştearsă." Dar daca intru pe telefon pe facebook ma lasa sa-mi vad profilul. Si nu ma lasa numa pe mine sa nu-mi vad profilul,nici prietenii mei nu mi-l pot vedea, dar pe telefonul mobil merge.Si am zis ca poate e o chestiune de timp dar e de mai mult de 2 saptamani asa. Oare de ce? Chiar nu stiu. Ajutati-ma. Dau funda! Multumesc.

1 răspuns:
| ScottHoying1 a răspuns:

Poate e de la conducatorii de la Facebook sau ti l-a sters cineva contul