| Maria-Alexandra_Popescu_1995 a întrebat:

Am luat acum un an o cartela Frog ( e ca si cea in Cosmote ) dar am pierdut ambalajul.(cutia). Acum daca introduc cartela in telefon imi cere codul PUK si codul PIN pe care le-am pierdut. Stiu ca pot afla PUK-ul si PIN-ul apeland la *100# dar imi cere si numarul de telefon pe care il aveam pe ambalaj. Dar cum il pot debloca fara sa stiu numarul?

Răspuns Câştigător
| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a răspuns:

Mai este o varianta simpla... sa te duci la cosmote ei iti spun si nr de tel. si puk'ul

2 răspunsuri:
| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat nr de tel. fara el nu poti sa gasesti puk'ul