| Gabi1335 a întrebat:

am luat de curand o masina de spalat automata Beko, dar de la un timp in compartimentul pentru lenor/balsam dupa fiecare spalare ramane plin cu apa, iar la urmatoarea spalare trebuie sa scot apa cu o seringa ca sa mai pot adauga balsam/lenor. Ce cauzeaza acest lucru? Ce ii pot face?

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Vezi ca sertarasul pentru detergent si balsam si ce mai e se poate scoate de tot, trage-l afara si uita-te in spate, este posibil sa fi ramas acolo ceva balsam, sau chiar detergent, care sa se fi uscat si ingrosat si sa astupe canalul de curgere.