| Ynferno123 a întrebat:

am luat windows 10 pe stic si nu ma lasa sa-l downladez. De ce? Am încercat sa-l resetez si imi zice there was a problem to restart your pc, am nevoie de ajutor.

4 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

Daca ai cumparat un stick cu Windows, nu trebuie sa il descarci rolling on the floor)))))) Is 2 variante:
1. Daca ai PC/Laptop cumparat nou, doar bagi stic-ul in el si il v-a detecta direct.
2. Daca ai deja un PC cu un Windows deja instalat, trebuie sa il resetezi(Sa scoti vechi-ul Windows), dupa procedezi ca si cum ar fi un PC nou, dar exista posibilitatea sa nu il detecteze direct la fel ca la un PC nou. In acest caz trebuie sa activezi ceva din Bios, dar la asta deja sunt o gramada de tutoriale pe YouTube. Bafta!

| Deiuuuu21 a răspuns (pentru IonutR1):

Salut ma poți ajuta cu. Ceva ok am. Am vrut sa reinstalez Windows pana când ajunge la expanding Windows files ști ce pot sa i fac îmi sta blocat la 0%si îl lasă 3ore și tot nimic

| IonutR1 a răspuns (pentru Deiuuuu21):

Sincer nu am auzit niciodata de problema asta. Imi pare rau, dar chiar nu pot sa te ajut cu asta!

| Ynferno123 explică (pentru IonutR1):

Si cum sterg windowsul