| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am mai pus intrebarea asta, dar nu mi-a raspuns nimeni.Cand imi pun o imagine de profil pe YouTube a doua zi imi dispare, stie cineva cum sa rezolv problema sau de ce se intampla asta?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Despre ce poza e vorba? Poti sa o postezi aici?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| AdolfHitler1889 a răspuns (pentru neluL):

Multumesc oricum dar a trebuit doar sa aștept o săptămâna sa apară...

| neluL a răspuns (pentru AdolfHitler1889):

Pana a fost verificata poza de youtube.

| Danzell a răspuns:

Scuze da daca pui imaginea aia cu hitler e normal sa ti-o scoata laughing

| AdolfHitler1889 a răspuns (pentru Danzell):

Eu am vazut multe poze cu Hitler si chiar cu steagul nazist, care nu au fost scoase...

| Danzell a răspuns (pentru AdolfHitler1889):

mm atunci nu inteleg de ce thinking
dar eu stiu ca imaginile se verifica. regulile depind de la o tara la alta. incearca sa ii schimbi formatul