| EmmaLoLy a întrebat:

Buna TPU....am mare nevoie de ajutorul vostru. Am un telefon LG KP500..cum fac sa activez wireless?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai ce activa, telefonul tau nu are incorporata acesta tehnologie

| horia2012 a răspuns:

Nu ai ce activa. LG KP500 nu are wi-fi.

| alexs99 a răspuns:

Nu poti activa wireless-ul la telefonul LG KP500 pentru ca acest telefon nu dispune de functia wi-fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are WI-FI! Nu e posibil asta...asa stiam!

| ionut25032002 a răspuns:

Nu ai o pagina de pornire pentru web? da ca ai intra pe ea si iti cere de pe ce retea sa ei wirlessul sau ar trebui sa intri la conectivitate si faci de acolo.(asa merge al meu)