| kjhfasgajhfsaf a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru, deci am instalat windows-ul la laptop si nu am driverele, am gasit driver-ul de sunet, dar nu gasesc VGA, placa video e ATI Radeon Mobility 9000 (m9) va rog daca puteti sa-mi lasati un link de unde sa downloadez driverul.Id-ul meu este:george_4ever_97@yahoo.com. Va rog ajutati-ma nu vreau sa-mi pierd increderea in TPU!

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Intra pe mess si te ajut euwinking

1 răspuns:
| Johnny19 a răspuns:

Salut.nu stiu ce windows ai instalat tu pe laptop.insa stiu ca in momentul in care instalezi windows vista sau windows 7, driverele sunt incluse astfel nu mai este necesar nici un driver.