| angelicabella24 a întrebat:

am nevoie de ajutor! Am o pagina pe facebook,si vreau sa ii schimb numele,dar nu ma lasa, imi apare asa This editing option is only available if fewer than 200 people like your page. More information can be found here: http://www.facebook.com/help/?faq=271607792873806,iar linkul din descrierea lor nu ma ajuta cu nimic, doar imi explica ca aceasta pagina are peste 200 de like-uri si ca nu ii pot schimba numele! De ce nu ii mai pot schimba numele? Imi poate explica cineva asta si cum as putea sa il schimb? Funda celui mai explicit si de ajutor raspuns! :*

1 răspuns:
| PuffyPuffulete a răspuns:

Da! daca o pagina are mai mult de 100 likes nu merge sa mai schimbi numele.