| 12345gianina a întrebat:

Am nevoie de ajutor de la voi! Cineva mi-a spart parola de facebook si mi-a schimbat anul nasterii in 2002 (anteriorul-1987) si mi-a dezactivat contul! Am nevoie urgent de ajutorul vostru!

Răspuns Câştigător
| Andr3y007 a răspuns:

Trebuie sa ai o anumita varsta ca sa ai facebook... daca nu ma insel 14 ani. Deci daca ai pus data nasterii 2002 facebook ti-a dezactivat contul pentru ca nu ai voie la varsta respectiva pe facebook.
Funda?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ok, deci treaba cu spartul parolei e trecuta de mult. Cine a facut asta a lucrat mult mai bine de atat. Pentru ca ai probabil cine stie cati alti virusi si alte minuni prin laptop. Acum nu mai recuperezi nimic, poate doar sa stii acele raspunsuri.

| KodrutZ a răspuns:

Da-ti 20 de palme daca aveai o parola gen geanina, numarul de telefon, data nasterii, floarea sau artistul preferat, chestii de-astea.

| cristimihailov a răspuns:

Incearca sa te loghezi folosind numarul de telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai trecut numarul de telefon al altuia, cand ai vrut da recuerezi aprola sau altceva, ia trimis aluia parola.a nintrat binemersi si afacut varza acolo. Nu mai ai sanse de recuperare.

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Incearca sa te loghiezi folosind numarul de telefon. Trebuie sa ai o anumita varsta ca sa ai facebook... Ok, deci treaba cu spartul parolei a trecut de mult.