| r1z2an a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor. In ultimul timp mi se pun jocurile automat jos in bara. Nu numai jocurile ci si alte aplicatii, intru pe google la un moment dat se pune jos in bara automat. Nu dispare este jos insa ma enerveaza la greu.

De cate ori joc online cu cineva mi se pune jos in bara si apoi zic aia de ce ies, normal conexiunea cedeaza daca cineva pune jos in bara.

Chestia asta este valabila pentru toate programele, oi fi avand vreun virus nu stiu, am ESET NOD32 Antivirus 6.0.308.0

Am dat sa nu mi se mai faca update-ul automat insa la fel, ma enerveaza chestia asta. Si apare la intervale de timp scurte. A aparut acum peste 15-20 min. la fel.

Va rog sa ma ajutati nu pot sa joc deloc calumea, in plus imi merg jocurile greu se misca foarte greu anumite jocuri precum fifa sau COD

1 răspuns:
| Rebecca123 a răspuns:

Pai daca iti merg greu anumite jocuri, inseamna ca ori nu ai memorie destula, placa video nu e buna, sau ai virusi.Cat despre jocuri daca se pun in bara e si asta o posibilitate de a avea virusi si computerul este vulnerabil si face mai tot ce vrea daca ai inteleslaughing reinstaleaza-ti compul sau elimina virusul in caz ca ai si dai click dreapta pe jocurile care se pun in bara si dai unpin