| NiculaiMarianTraian a întrebat:

am nevoie de ajutor urgent! Vreau sa sterg conversatiile de pe messenger dar sa se steraga pentru amandoi, cum pot face asta? Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci în privința asta.
Dacă ștergi o conversație se șterge doar la tine.

| LPCTSTR a răspuns:

Messenger nu accepta stergerea unei conversatii pe parte dubla, deci nu.
Dac-ai fi vrut musai sa conversezi pentru ca dupa sa stergi mesajele pe ambele parti, ar fi trebuit sa folosesti o aplicatie ca Telegram.

| Vikaa a răspuns:

Apesi pe mesajul respectiv si iti va aparea ''Remove for you si Remove for everyone'' si apesi pe Remove for everyone.

| NiculaiMarianTraian explică (pentru Vikaa):

Ma refeream sa sterg toata conversatia. pentru amandoi