| alingangster a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Deci am un laptop Sony Vaio si din cand in cand o ia razna adica mouseul functioneaza aiurea,vreau sa dau scrool si face zoom si cand vreau sa scriu ceva,de exemplu scriu o litera el si executa alta comanda se deschide ceva si trebuie sa restartez laptopul, se mai blocheaza touchpadul si nu stiu ce sa fac! Multumesc!

2 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Reinstaleaza Windows-ul. Este singura modalitate sa scapi de asa ceva.

| Albnegru10 a răspuns:

Schimba mouseul.