| Anailyn a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, poate ma ajutati cu problema mea. Acum o ora ma uit prin fotografiile mele din foloderele din D si avand un folder care nu mai erau pozele de folos i-am dat Delete, insa nu stiu cum s-a intamplat, ca s-a sters folderul de langa My Pictures, cu tooooate pozele in el. I-am dat din cosul de gunoi Restore si am gasit fisierele ce le-am sters insa altele, nu My Pictures, si nu stiu cum as putea sa gasesc acel folder. Va rog ajutati-ma, Astept cat mai multe raspunsuri de la voi, si indrumati-ma ce as putea face, sau unde anume s-au redirectionat pozele melesad Va pup :*

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Incearca programul asta gratis:
http://www.softpedia.com/get/System/Back-Up-and-Recovery/Restoration.shtml
sau
http://www.pandorarecovery.com/
poate reusesti sa salvezi cateva tinand cont ca nu a trecut mult timp
de cand le-ai sters.

| Anailyn explică (pentru horia2012):

Mersiiiiiiiiiii:*:*:*:* am reusit cu al2lea program, mersi inca odata

| horia2012 a răspuns (pentru Anailyn):

Cu placere. Ma bucur ca ai resusit.

7 răspunsuri:
| bigbang9779 a răspuns:

Am patit exact ca tine si cu parere de rau iti spun ca e imposibil sa le mai recuperezi, si eu am fost cu el la service de pc si mi-au spus ca nu mai am ce face. daca il stergeai din comenzile de la mouse puteai sa le scoti din cosul de gunoi dar daca stergi ceva cu tasta delete se sterge definitiv. funda?

| Anailyn explică (pentru bigbang9779):

Nu am sters cu delete, din mouse, dar nu le-am gasit in cos

| Addo17 a răspuns:

Pai daca nu il gasesti, intra la My Computer si acolo sus in dreapta la Search, scrii folderul respectiv happy! Sper ca te-am ajutat. P.S : Eu am windows 7. :*

| Anailyn explică (pentru Addo17):

Si al meu ii tot 7, dar nu le gasesc.

| Addo17 a răspuns (pentru Anailyn):

sad, altceva nu stiu... sorry :*