| RoyDupuis a întrebat:

Am nevoie de cel mai BUN videotutorial pentru REINSTALARE Win 7 cu pastrarea dateleor de pe celelelte partitii! Un bun videotutorial pentru incepatori! cu toti pasii... Mersi! Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se sterg datele de pe celelalte partitii

cand te intreaba unde vrei sa instalezi vezi o lista cu toate partitiile, adica asta: http://i.stack.imgur.com/NWQdR.png

tu te atingi doar de c:. restul partitiile se sterg doar daca le selectezi tu manual si le dai format

1 răspuns: