| Ruxz a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie nevoie urgenta de ajutor.Am instalat o chestie numita babylon. Iar acum cand deschid mozila firefox imi apare aia, nu google.Cum pot face sa fie ca inainte? sad

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Foloseste RevoUnistaller si intai dezinstaleazal e cel mai simplu asa

| MenInShadow a răspuns:

Pai, ori te duci in control panel dupa deschizi "add or remove programs", cauti babylon-ul, programul instalat si il dezinstalezi, ori cel mai simplu, deschizi firefoxu, dai pe "Tools"(penultimul buton de sus, de langa Help), dai jos la "Options", si unde scrie "Home page" scrii www.google.ro sau.com, cum vrei tu

| 4ever23 a răspuns:

Tools>Options>General si acolo gasesti Home Page si selectezi ce pagina vrei sa ti se deschida!

| Bodu90 a răspuns:

Intri in Mozzila, dai pe Unelte, apoi Optiuni---->General iar la Pagiana de start, stergi Babilon si scrii: http://google.ro/, dai Ok si gata.

| Here4u a răspuns:

Buna! Scrii sus: www.google.ro(com), si iti apare normal google. Mai jos iti apare: Alege google ca pagina mea de pornire. Si gata. Funda? plsplspls

| beea29 a răspuns:

Buna, pai si eu am aceeasi problema, dar acum stiu : intri la Unelte sus cand intri pe babilon si dai optiuni si scrii la pagina de pornire google si dupa aia stergi pagina si intri si sa vezi ca e google, sper ca te-am ajutat, fiind ca si mie mi s-a intamplat si am fost in aceeasi situatie!

| MihaiSorin95 a răspuns:

Mda unde scrie in standga sus Firefox dai optiuni-optiuni siscri la pagina de start http://www.google.ro/

| aalesxandra a răspuns:

Dai la optiunile paginei. si schimbi de acolo.