| anonim_4396 a întrebat:

Am o boxa Myria mi-a schimbat-o odata fiind in garantie. Acum am iar probleme cu ea. Vreau sa imi iau alta. Pot sa spun ca nu mai vreau sa mi-o schimbe si sa mai dau niste banii sa imi iau alta?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ba da daca este in garantie ti o vor schimba cu alta nu cred ca i ti vor da banii inapoi.

| serban57 a răspuns:

In locul tau as lua alta de calitate mai buna. Pe tot ce scrie Myria e de proasta calitate. Ăștia importă de la chinezi device-uri care en-gros costa 2-3 euro, le re-branduiesc si le vând in Romania la 5-6 euro, laudandu-se ca sunt "de calitate". Am avut si eu un telefon de la ei si a luat foc(la propriu). Asa ca mai pune ceva bani deoparte si ia-ti ceva decent, nu jucarioare de bâlci.