| Alina. a întrebat:

Am o combina cu 2 boxe de de 220 si vreau sa le leg la PC, dar nu stiu care este intrarea auxiliara la combina ca ma tot uit la ea si nu-mi dau seama, combina are doar un singur fir fara mufa pentru ca cel care il bag in priza este rupt ( o sa-l repar) dar totusi cum leg combina la pc? :-|

6 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Trebuie să ai undeva o intrare (input), ar trebui să dai mai multe detalii despre combină, măcar ce model este.

| Flash a răspuns:

Trebuie sa aiba ori o singura gaura pentru o mufa de 3. 5mm, ca alea de casti, ori 2, una rosie si una alba, caz in care iti trebuie un adaptor, sau, la alea mai vechi, o gaura mai mare, pentru mufa de 6. 35mm, caz in care, iarasi, iti trebuie adaptor.

| sinblade27 a răspuns:

Depinde spune-mi modelul majoritate au nevoie de statie de reductie pentru calc

| Alina. explică:

Poi este mai veche cu caseta si discuri mare ( compact disck) "Osaka" scrie mare pe ea si atata are in spate doua mufe pentru cele 2 boxe, un cablu lung fara mufa la care m-am gandit sa-i pun o mufa pentru pc si cablul pentru priza care este taiat si trebuie reparat si ala laughing

| Petre a răspuns:

Cablu ala lung fara mufa este antena radio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papusha ia'ti gand ca acush te vad la Tv la stiri de ultima ora. pop papa