| Pizzalacutie a întrebat:

Am o doua obtiuni si nu pot sa ma decid.La renovarea camerei mele, as dori sa cumpar mai multe display-uri. Obtiunile ar fii:
-Telavizor si un monitor
Sau
-2/3 monitoare
Daca imi sugerati o optiune, scrieti si argumente.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Daca esti streamer sau petreci mult timp in programe de editare foto/video ar fi ok sa-ti cumperi 2 monitoare. Daca esti o persoana care foloseste calculatorul intr-un mod normal, un monitor si un televizor este perfect.

4 răspunsuri:
| Aquatinies17 a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa alegi prima optiune. Nu prea vad rostul in a avea 2 monitoare in camera. Poate nu esti genu de persoana care se uita la TV, dar poate o sa ai chef odata si nah. Mai bine asa.winking

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

OPTIUNI, si nu obtiuni!

| CuriousStuff a răspuns:

Un monitor mare si bun. Poti sa te uiti la TV pe PC daca chiar vrei. Eu nu ma mai uit la TV de cativa ani buni, nu-i vad rostul.
Sau daca ai PS sau XBOX televizor, clar...

| KodrutZ a răspuns:

Pai depinde si pentru ce, ce sistem ai ca sa il conectezi la TV/monitoare. Din punctul meu de vedere, monitoare. TV-ul e un **** inutil.