| Dolores214 a întrebat:

Bună TPU am o întrebare care e mai bun la net și televiziune telecom sau rcs rds funda

Răspuns Câştigător
| Signori_Gianmario_1993 a răspuns:

Cel mai bun e RCS-RDS pentru că ai programele HD incluse în lista de programe. Depinde și dacă TV-ul tău detectează canalele HD. Mie da.
Și la internet, singurul dezavantaj la internet ar fi că dacă stai la casă îți fac o gaură în perete pentru a introduce cablul de fibră optică, dar merită. Viteză foarte mare, routerul lor e puternic (eu și de la 40 m încă aveam la laptop 3 linii din 5).

2 răspunsuri:
| Lepadatu_Stefan_1980 a răspuns:

Dupa viteza net-ului este mai bun RCS RDS (insa conteaza si locatia), dar dupa serviciul TV este mai bun Telekom. Insa eu cred ca cel mai avantajos este Telekom.

| Done_Mihai_1994 a răspuns:

Rcs rds sunt foarte buni