| Luizaluiza4456 a întrebat:

Am o intrebare daca sterg windows-ul de pe laptop il pot instala la loc? Dacă am un disc cu windows folosit?

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Daca ștergi windows-ul de pe laptop pur si simplu laptopul tau isi va pierde toate fisierele si tot ce ai salvat in el.
Cand il vei deschide va arata un ecran negru cu ceva scris pe el ceva gen,, Non bootable disk,,.
Si in cazul ăsta, da poti sa repui windows-ul pe el. Ori un windows diferit ori tot același. Dar pentru asta ai nevoie de un stick si un calculator/laptop cu internet.
Daca vrei sa te învăț cum sa schimbi windowsul sau pur si simplu sa stergi sistemul de operare da mi un reply