| DavidAntonio a întrebat:

Am o întrebare, eMAG va mai avea reduceri de 99% în 2019?

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ideea de "99%" a fost ori o greseala ori o schema de marketing ori orice altceva. Se poate sa gasesti "1 produs" la 99% redus sau alte chestii, dar nu intr-o perioada anume, si nu mereu la eMAG. Trebuie sa urmaresti multe oferte bune.

| Ineys a răspuns:

Aia a fost acum cativa ani si nu au fost reduceri. A fost o eroare. Multa lume a cumparat produse la 1-2 lei din cauza acestei erori.

| mariuscdrz a răspuns (pentru Ineys):

Eu intelesem ca un hacker a atacat site ul lor si a redus preturile cu 99%.

| mariuscdrz a răspuns:

Reduceri de 99%!? happy
Nu are cum...e imposibil.

| DavidAntonio explică (pentru mariuscdrz):

Da chiar au fost acum câțiva ani, am un prieten care a cumpărat un Samsung Galaxy S4 cu 1 leu

| Sonic2070 a răspuns:

Stiu ca a fost asta acum vreo 4-5 ani, probabil ca nu o sa mai fie, dar posibil sa fie laughing

| dealzz a răspuns:

Salut, daca vrei sa fii la curent cu reduceri tot anul de la cele mai mari magazine online precum Emag, FashionDays, Depurtat, Altex, Flanco si multi altii, intra pe dealzz.eu si tine aproape!
Spor la cumparaturi!